هاشمی رفسنجانی:مشکل دانشگاه آزاد همواره برایم از اهمیت خاصی برخوردار بوده است

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، آیت الله هاشمی رفسنجانی در بدو ورود به فرودگاه رفسنجان در جمع خبرنگاران، مدیران استان و برخی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی درباره برنامه های سفر خود به استان کرمان گفت: بعد از مدت‌ها به شهر و استان خود آمده ام و در این سفر کارهای مختلفی باید انجام دهم.

 

وی گفت: مشکل دانشگاه آزاد همواره برایم از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.

 

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: در این سفر دیداری با دوستان، آحاد مردم و دانشجویان خونگرم کرمانی خواهم داشت.

 

 

هاشمی رفسنجانی همچنین اظهار کرد: ساختمانی برای بنیاد بیماری‌های خاص ساخته شده است که من بسیار علاقه مند هستم از آن بازدید کنم.

 

وی با بیان این‌که کمک به نیازمندان را بسیار مورد اهمیت قرار دهیم، افزود: کارهای دیگری نیز هست که در این چند روز سفر به استان کرمان انجام خواهیم داد.

 

آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حضور در مراسم سالگرد آیت‌الله هاشمیان امام جمعه فقید رفسنجان وارد رفسنجان شد.

 

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از استقبال، در مسجد جامع دیدار مردمی دارد و دیدار با خانواده ایثارگران، روحانیون، دانشجویان، اعضای شوراهای شهر و روستا و نیز مسئولان شهرستان رفسنجان از دیگر برنامه‌های رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این شهرستان است.

 

هاشمی فسنجانی یک دیدار مردمی نیز در زادگاهش «بهرمان» دارد و عصر پنجشنبه ساعت 15:00 نیز در مصلی کرمان با مردم دیدار عمومی خواهد داشت.

 

حضور در جسله هیأت امنای دانشگاه آزاد و بازدید از مرکزهایتک کرمان از دیگر برنامه‌های سفر آیت‌الله رفسنجانی در کرمان خواهد بود.

 

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در این سفر همچنین با آیت‌الله جعفری، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهر کرمان و روحانیت استان نیز دیدار می‌کند.

منبع : ایسنا

/ 0 نظر / 22 بازدید